HOME   MULTIMEDIA   GALERIA   KONTAKTZespół gościł 22.06.2013 r. w Muzeum PRL'u w Rudzie Śląskiej na Festiwalu Wspomnień.


(zobacz fotorelację...)


KONCERT MUZYKI LAT 60-TYCH.
czyli
"Gdzie się podziały tamte prywatki"

Koncert z muzyką do tańca, muzyką naszych lat 60-tych podczas, którego poczujemy atmosferę i klimat tamtych czasów.

Można słuchać, można tańczyć, można razem z artystami śpiewać.

Warunki przygotowane na ten koncert przez organizatora pozwolą Państwu w pełni zrealizować zamierzoną formę odbioru.
Usłyszymy wszystko to, przy czym bawiliśmy się i pozostało w nas do dziś. Wszystko to czego młodsze pokolenie nie miało możliwości wysłuchania na żywo, czyli przebojów Czesława Niemena, Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Czerwono Czarnych, Anny Jantar, Krzysztofa Klenczona i wielu innych Wielkich Nieobecnych, ale również i tych, którzy wpisali się złotymi zgłoskami do księgi wybitnych polskich artystów i tworzą do dziś mimo upływu czasu, jak: Seweryn Krajewski, Wojciech Korda czy Piotr Szczepanik

Pełna mozaika utworów, pełen energii koncert podczas, którego "Autostopem" zabierzemy się niczym "Dwudziestolatki" w muzyczną podróż, mijając po drodze niemenowskie "Papugi", czy "Zielone wzgórza nad Soliną" i "Nie zadzieraj nosa" bo "Jadą wozy kolorowe", a na nich "Małgośka" i dalej na Mazury, gdzie "Goniąc kormorany" zaśpiewamy "O mnie się nie martw" i otwierając "Puste koperty" powędrujemy dalej "W siną dal" aż do momentu "Gdy mi ciebie zabraknie", ale "Przetańczyć z tobą chcę całą noc", jak "Malowana lala" w niemenowskiej "Płonącej stodole". No i "Gdzie się podziały tamte prywatki"? Cóż? "Ale to już było" i nie wróci więcej.W taką muzyczną podróż zabiorą Państwa wykonawcy tego koncertu, wokaliści i aktorzy polskiej sceny muzycznej wraz z espołem BIG4BAND:

AGNIESZKA BABICZ- piosenkarka oraz aktorka teatralna, filmowa, estradowa i telewizyjna. Zdobywczyni wielu nagród min. Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie na interpretację piosenek z repertuaru Anny German.
Obecnie z wielkim powodzeniem występuje min. z recitalem "Wędrująca Eurydyka" - wspomnienie o Annie German.

IZABELA KAPIASOVA- aktorka i piosenkarka o czesko-polskich korzeniach mająca na swym koncie wiele ról teatralnych, telewizyjnych i filmowych. Znana szerszej publiczności z serialu "Przepis na życie" telewizji TVN. Z zespołem Gang Olsena występuje w programie "Autostopem z Malowaną Lalą" z repertuarem Karin Stanek.


DARIUSZ NIEBUDEK- piosenkarz i aktor, teatralny i filmowy. Zdobywca wielu nagród min. "Złotej Maski" za rolę Rogera de Bill i Maxa Bialystoka w spektaklu "Producenci".


JOACHIM PERLIK- piosenkarz znany z wieloletnich występów w programie TVP "Jaka To Melodia". Występuje również z powodzeniem w koncercie poświęconym twórczości Czesława Niemena "Spod Chmury Kapelusza".
Nie zapomniano o legendach muzycznych minionej Epoki. Mogą uświetnić ten koncert osobiście przedstawiając na żywo swój repertuar.

Na życzenie Państwa hity minionych lat w wykonaniu:

Wojciecha Kordy
Andrzeja Dąbrowskiego
Wojciecha Gąsowskigo
Piotra Szczepanika


BACK
E-mail: sunnyriver@interia.pl     Mobile: +48 512 009 529

made by J.Frychel

SUNNYRIVER © 2011