powiększ
Agnieszka Babicz - ONA i Joachim Perlik - ON w koncercie powstałym w oparciu o twórczość Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty.Osiecka i Kofta, autorzy tekstów prosto z życia wziętych, dlatego wciąż aktualnych i ciągle odkrywczych. Z bogatego zbioru tej DWÓJKI wybrane zostały te, które do dziś znane i chętnie słuchane przekazują prawdę o życiu i pozwoliły na stworzenie opowieści o nim.

I tak przed nami: ONA - kobieta po przejściach ON - mężczyzna z przeszłością i opowieść dwojga ludzi o uczuciach, namiętnościach, o miłości, zazdrości, zdradzie, o rozstaniach i powrotach, smutkach i radościach, tęsknotach.... a wszystko to poprzez wyśpiewane strofy utworów wielkiej damy polskiej piosenki Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty, który czego by nie dotknął zamieniał w poezję, a ta aż prosi się by ją śpiewać.


Na tle upływającego niezmiennie czasu i otaczającej rzeczywistości rozgrywa się wielka zagadka życia dwojga ludzi Agnieszka Babicz - Ona i Joachim Perlik - On w utworach takich, jak:
"Podróżą każda miłość jest",
"Koniec dnia",
"Ja nie odchodzę kiedy trzeba",
"Wakacje z blondynką,
"Ech, ty babo"
z towarzyszeniem kwartetu instrumentalnego tworzą mozaikę życia, niby doskonale znaną codzienność, ale dla tych dwojga to przygoda z domieszką owej zagadki, której finał nastąpi zapewne w nieznanej ciągle przyszłości.

Z miłością, bywa różnie, ale ciągle(...) najpiękniejsze są miłości, których nie ma.POWERED BY JF MUVi STUDIO

SUNNY RIVER © 2015