powiększ
Koncert piosenek Karin Stanek w wykonaniu IZABELI KAPIASOVEJ z zespołem GANG OLSENAKarin Stanek - polska wokalistka minionego wieku, śpiewała od dziecka. Jej legenda to legenda polskiej piosenki lat 60-tych i 70-tych , prekursorka słynnego mocnego uderzenia , mody na nowe wtedy, big-beatowe brzmienie. Czerwono Czarni , to zespół z którym wylansowała wiele przebojów tamtych lat. W latach 90 tych koncertowała z zespołem Gang Olsena.Obecnie Gang Olsena z wokalistką Izabelą Kapisovą prezentuje projekt artystyczny z przebojami Karin Stanek

Izabela Kapiasova to wokalistka młodego pokolenia, pełna energii i wigoru, obdarzona talentem wokalnym pozwalającym zmierzyć się z repertuarem Karin Stanek .
Szerszej publiczności znana jako Aldona z serialu TVN pt:"Przepis na życie". Muzykę Karin zna tylko z nagrań, a jej postać z opowiadań, ale w pełni sprostała zadaniu. Iza jest Czeszką o polskich korzeniach, współpracuje na stałe z polską sceną w czeskim Cieszynie.

Gang Olsena - jeden z czołowych zespołów rock'n'rollowych, który od ponad 20 lat koncertuje w kraju i zagranicą na największych estradach i liczących się scenach festiwalowych. W przeszłości współpracował z Karin Stanek.Tak więc Izabela Kapiasova i muzycy Gangu Olsena zespołu z Rudy Śląskiej proponują:
koncert podczas którego usłyszymy największe przeboje Karin Stanek "Malowana Lala", "Chłopiec z gitarą", "Jedziemy Autostopem", "Tato kup mi dżinsy", "Sobota to mój dzień", "Trzysta tysięcy gitar" - utwory szalenie energetyczne, brawurowe bo taką była ich wykonawczyni, ale nie zabraknie również liryki, którą Karin Stanek potrafiła sączyć wąską strużką pomiędzy rytmami big beatu: "Wierny wiatr", "Tyle razy były już pożegnania" to utwory refleksyjne świadczące o tym, że były momenty w życiu wokalistki skłaniające ją do wstrzymania oddechu i zwolnienia biegu.

Te wszystkie utwory w wykonaniu Izy Kapiasovej oraz muzyków Gangu Olsena tworzą niebywałą atmosferę, która na długo pozostaje w pamięci nie tylko tych, którzy bywali na koncertach Karin Stanek i dla których pozostała w ich wspomnieniach, ale i młodych ludzi dla których ta muzyka to tylko legenda, ale pozostaje nadal artystycznym niepowtarzalnym zjawiskiem i żywiołem.

POWERED BY JF MUVi STUDIO

SUNNY RIVER © 2015