powiększ

Aleksandra Stano i Łukasz Szczepanik wraz z zespołem instrumentalistów BIG4BAND zapraszają w magiczną podróż.TRASA PODRÓŻY
Francja-Hiszpania-Portugalia-Italia-Grecja-Chorwacja-Meksyk-Argentyna-USA-Szwecja-Wielka Brytania-Republika Czeska-Polska

Na pokład "Orientu" zaprasza załoga w składzie:
Aleksandra Stano - wokal
Łukasz Szczepanik - wokal
Chórek wokalny "TRES PALABRAS"
Zespół Big4Band w składzie:
instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, gitara basowa, gitara, saksofon/klarnet/flet


UWAGA!
BEZ WIZY I PASZPORTÓW!

W repertuarze standardy światowej muzyki rozrywkowej, hity ubiegłego stulecia, które niezmiennie do dziś królują na parkietach i estradach całego świata skupiając ogromne rzesze fanów. Repertuar wielu sław światowej wokalistyki takich jak:
Julio Iglesias,
Mireille Mathieu,
duet Albano i Romina Power,
Abba,
Boney M,
Barbara Streisand,
Leonard Cohen ,
a więc ambitny i znany, przeznaczony dla odbiorcy w każdym wieku.


Z estrady popłyną rytmy tanga, walca, habanery, samby, milongi, przyprawionej nutą romantycznej ballady latynoskiej, bolera, rumby.
Wokalne duety. Barwnie , kolorowo. Muzyczne widowisko tworzące całość. Podróż na pokładzie luksusowego, wehikułu czasu z pełną obsługą.

Wszystko na żywo i z lekkim przymrużeniem oka. Nie braknie i naszych polskich akcentów bowiem tu Orient Express kończy bieg.

Muzyczna wieża Babel - utwory prezentujemy w językach: francuskim, włoskim, hiszpańskim, angielskim, chorwackim, czeskim i polskim.

GABI GOLD - powiększ... Proponujemy również wariant koncertu z występem czeskiej wokalistki Gabi Gold znanej polskiej publiczności z programu TV pt: "Herbatka u Tadka". W jej wykonaniu przeboje światowej muzyki country, hity czeskiej muzyki rozrywkowej oraz nasze polskie.

A spotkać możemy się z Państwem zarówno w sali koncertowej jak i obiekcie plenerowym typu amfiteatr, czy muszla koncertowa.


   FRAGMENTY KONCERTU - wideo
   GALERIA Z KONCERTU


MUZYCZNY ORIENT EXPRESS - to koncert o charakterze typowo rozrywkowym.POWERED BY JF MUVi STUDIO

SUNNY RIVER © 2015