HOME   MULTIMEDIA   GALERIA   KONTAKT


Agnieszka Babicz - ONA i Dawid Kartaszewicz - ON w koncercie powstałym w oparciu o twórczość Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty.

powiększ...

1. Fragmenty wywiadu i koncertu (wideo)
2. Wakacje z blondynką - posłuchaj mp3
3. Ech, ty babo - posłuchaj mp3
4. Koniec dnia - posłuchaj mp3
5. Madame opadają już liście - posłuchaj mp3
6. Popołudnie - posłuchaj mp3
7. Wołanie Eurydyki - posłuchaj mp3
8. Ja nie odchodzę kiedy trzeba - posłuchaj mp3
Osiecka i Kofta, autorzy tekstów prosto z życia wziętych, dlatego wciąż aktualnych i ciągle odkrywczych. Z bogatego zbioru tej DWÓJKI wybrane zostały te, które do dziś znane i chętnie słuchane przekazują prawdę o życiu i pozwoliły na stworzenie opowieści o nim.

I tak przed nami: ONA - kobieta po przejściach ON - mężczyzna z przeszłością i opowieść dwojga ludzi o uczuciach, namiętnościach, o miłości, zazdrości, zdradzie, o rozstaniach i powrotach, smutkach i radościach, tęsknotach.... a wszystko to poprzez wyśpiewane strofy utworów wielkiej damy polskiej piosenki Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty, który czego by nie dotknął zamieniał w poezję, a ta aż prosi się by ją śpiewać.

Na tle upływającego niezmiennie czasu i otaczającej rzeczywistości rozgrywa się wielka zagadka życia dwojga ludzi Agnieszka Babicz - Ona i Dawid Kartaszewicz - On w utworach takich, jak:
"Podróżą każda miłość jest",
"Koniec dnia",
"Ja nie odchodzę kiedy trzeba",
"Wakacje z blondynką, czy
"Ech, ty babo"


z towarzyszeniem kwartetu instrumentalnego tworzą mozaikę życia, niby doskonale znaną codzienność, ale dla tych dwojga to przygoda z domieszką owej zagadki, której finał nastąpi zapewne w nieznanej ciągle przyszłości. Z miłością, bywa różnie, ale ciągle(...) najpiękniejsze są miłości, których nie ma.BACK
E-mail: sunnyriver@interia.pl     Mobile: +48 512 009 529

made by J.Frychel

SUNNYRIVER © 2011